O nás

Naše firma byla založena již roku 1991. Sídlo firmy a firemní prodejna je v Blansku, nedaleko radnice. Zabýváme se prodejem a výrobou klenotnického zboží, tj. zlata, stříbra, drahých kamenů a kvalitních značkových hodinek, které nám dodávají přímo renomovaní výrobci nebo výhradně oficiální dovozci do ČR. Proto máte jistotu, že kupujete originál. Sortiment zboží tvoří i hodiny, budíky, řemínky a baterie. Zboží dodáváme v originálním balení s českým záručním listem a českým návodem.

Jednou z našich předností je velký výběr překrásných moderních vzorů snubních prstenů ze žlutého, bílého, červeného i růžového 14ti karátového zlata, případně i rhodiovaného stříbra. Některé vzory zdobí kameny, převážně zirkony. Náročnější zákazník si samozřejmě může objednat místo zirkonů brilianty. Ten, kdo preferuje hladké, nezdobené vzory, si určitě z naší nabídky také vybere. Veškeré námi prodávané stříbrné a zlaté šperky nesou patřičné puncovní označení.

U vybraných vzorů nabízíme také možnost dodat Vaše vlastní zlato, které pak naše zlatnice požadovaným vzorem opatří. Výhodou této služby je, že prsteny vyjdou levněji a dojde ke zkrácení dodací lhůty, která se běžně pohybuje mezi 3 - 4 týdny.

Na našich stránkách objevíte několik krásných vzorů zásnubních prstenů, opět se zirkony, případně s brilianty. K drahým kamenům samozřejmě obdržíte příslušný certifikát, potvrzující jak ryzost zlata, tak kvalitu kamene. Prohlédněte si tedy naše stránky nebo se přijďte podívat do naší prodejny.

Závěrem bychom chtěli připomenout těm, komu se líbí šperky s českými granáty, ať ve zlatě či stříbře, že i tyto šperky můžeme formou objednávky zajistit.

Těšíme se na Vaši návštěvu.
 
Tým Klenoty Gaston